понеділок, 8 серпня 2011 р.

Краби.

Одного дня у пятницю після роботи поїхали на море де пробули десь півтора години аж до темноти. Купалася тільки Марька. Уже коли почали збиратися додому помітили що з усіх дир в буквальному змісті слова полізли страшні тварі яких коли я вперше побачив їх два роки тому легко прийняти за тарантулів. Але на щастя тут тарантулів нема а це виявилися звичайні краби. Недовго думаючи ми вирішили що треба спіймати одного. Коли ще світло то вони дуже швидкі і зловити неможливо, але оскільки була вже майже ніч мені вдалося зловити двох і ми їх принесли додому. Марька просто з розуму за ними сходила носилася - і навіть хотіла брати їх з собою спати. Дома краби у нас прожили всього одну добу - нас почала мучити совість і ми віднесли їх в канал і випустили на свободу. Ці тваринки виявилися дуже розумними, і вони один одного явно недолюблювали бо трималися в дуже тісній коробочці один від одного на максимальній відстані. А ось фотографія.


3 коментарі:

  1. цікаво. мої хлопці подібно до раків ставляться. розвага на пів дня забезпечена. правда ми раків в супермаркеті купуємо..
    до речі, гарний колір в фотографій. то апарат так робить чи ти фотошопиш?

    ВідповістиВидалити
  2. у нас в супермаркеті живих не бачив

    а фотки віднедавна практично завжди трішки обробляю Адобе Лайтрумом, шось у звичайних фоток слаба контрастність і насиченість.

    ВідповістиВидалити