пʼятниця, 30 грудня 2011 р.

Стрижка - 3.

Не знаю чому але мені подобається знімати на фото процес стрижки. Оленка завжди воює коли обовязковою умовою постриженія піврічного патляка є фотофіксація. На цей раз Оленка в Ужгороді але подарунком собі на Новий Рік заказала шоб я постригся і знову з патлатого грязнулі перетворився в постриженого. Як я вже писав першого разу - стрижка коштує дорого. І от тепер коли пройшло вже 3 роки - я майже можу собі дозволити постригтися у дипломованого спеціаліста (у фінансовому плані), але робити цього я не хочу, по перше треба виділяти для цього такий дорогоцінний час, по друге думати де діти Марьку а основне - не хочу вже порушувати традицію. Вот повернуся колись з Японію додому і буду казати "я за 5 років ні разу в парикмахерській не був". Короче шо теревені розводити - вот фотки як я стригся сам сьогодні дома, після того як Марія-чан заснула. Що не зробиш заради любимої людини. 
6 коментарів:

 1. Сашка сказала,що на першій фото тобі краще.

  ВідповістиВидалити
 2. А Оленка сказала, що на останній.

  ВідповістиВидалити
 3. На останній, на останній! Слухай жону! Виглядаєш, як універсальний солдат після підготовки!

  ВідповістиВидалити
 4. nefiga, na pervoj v 1000 raz luchshe
  mars

  ВідповістиВидалити
 5. Де найкраще - справа смаку, а наймодніше десь посередині - спереду коротко, ззаду патляк. Виглядає ніби щойно від японського перукаря
  Kate

  ВідповістиВидалити
 6. ))) оце класс просто=) Як ти так уміло стирежся? І навіщо я тільки ходжу в барбершоп якщо можна отак самому стригтися раз на пів року)) Скинь будьласка туториал якийсь якщо можна)

  ВідповістиВидалити