субота, 20 липня 2013 р.

Рутинна літня субота in Japan. Звіт.

Все таки в цьому літньому сезоні - покищо субота в нас найкращий день. Дітвака безчеловєчно здаємо в садочок гратися з друзями, купатися в басейні  і болоті, їсти плачений обід, спати після обіду і вимаститися як свиня під кінець дня. А самі їдемо на своїх велосипедах бороздити простори Кітакюшю. Четверта субота підряд - чотири різні маршрути. Як і було заплановано зранку - такі в цілому з привязкою до карти все і відбулося. Проїхали 35 кілометрів. Десь в якихось місцях я був попутався але потім швидко і розібралися. По дорозі зробили зовсім небагато фоток - з яких можна вибрати лише три - їх і показую.

Олена-сан на вело-біго-доріжці біля річки Онга-гава. Лєночка коли йдемо кататися екіпірується як справжній спортсмен - спеціальний спортивний одяг, захист від сонця, окуляри, дорогі вело-рукавички - а я як бомж - футболка, кеди, шорти і рюкзак з барахлом.

Сьогодні в програму Олена-сан замовила спеціальний маршрут що лежить біля моря, по якому ми вже їздили в минулих роках. В кількох місцях тут стоять торії і виглядають так дуже по-японськи. Смішно коли прямо в центрі воріт стоїть рибак і ловить рибу, сьогодні був відлив і рибаків не було.

По дорозі майже не зупиняємося, Олена-сан надає перевагу суцільному руху, а я люблю зупинитися щось пофоткати. Ледве вмовив зайти у новопобудований маленький парк для того щоб полазити по скалах. От і все сьогодні з велосипедами. Вечером ідемо на Кокуру-гіон слухати барабани.

Немає коментарів:

Дописати коментар